Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo USB 2.0 me dy koka hyrëse PremiumCord 1.8 m

Kodi i produktit:
71074
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220001766
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse përdorimi i wireless për transferimin e të dhënave ka shënuar rritje bombastike, për disa lidhje është më mirë të përdorni një kabllo të thjeshtë. Për këtë arsye marka PremiumCord ofron një gamë të gjerë të kabllove, zgjeruesve dhe të kablove tjera. Kabllo USB 2.0 me 2 koka hyrëse USB A-mashkullor. E përshtatshme për lidhjen e dy pajisjeve me lidhje USB. Gjatësia kabllos është 1.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220001766
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220001766
Lansuar:
23 Janar 2015
Lidhësit:
USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
USB-A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo USB 2.0 me dy koka hyrëse PremiumCord 1.8 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE