Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kallo Gembird CABLEXPERT, 30cm

Kodi i produktit:
247988
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8716309098403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.3

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8716309098403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.3
Kodi:
KAB054D8C
Lansuar:
26. 10. 2018
Lidhësit:
24pin
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Gembird

Bashkangjitja Kallo Gembird CABLEXPERT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE