Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për kompjuter apo monitor PremiumCord, 2m

Kodi i produktit:
62389
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220001414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220001414

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo standarde e përshtatshme për të gjithë kompjuterët dhe shumicën e monitorëve. Ky kabllo është pothuajse dyfish më i gjatë se kabllot standarde që vijnë së bashku me kompjuterin apo monitorin tuaj, gjithashtu ky kabllo përdoret për të furnizuar tension deri në 230V me një ngarkesë maksimale prej 10A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220001414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220001414
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike, lloji E
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për kompjuter apo monitor PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE