Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese switch 230, 7 m

Kodi i produktit:
71197
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220002985
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
7

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja vazhduese switch ka 6 priza dhe gjatësi 7 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220002985
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
7
Kodi i prodhuesit:
8592220002985
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Bardhë
Numri i prizave:
6
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Prodhuesi:
OEM
Tast për ndalje dhe ndezje (switch):

Bashkangjitja Kabllo vazhduese switch 230 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE