Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord SATA

Kodi i produktit:
64537
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
8592220003579
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord SATA është një urë lidhëse e portit SATA (port ky që përdoret për transmetimin e shpejtë të të dhënave, nga një paisje në tjetrën, zakonisht në HDD) me USB. Kjo nënkupton që kjo paisje lidh një disk të jashtëm SATA me kompjuterin tuaj, pa asnjë paisje shtesë. Është i lehtë për tu përdorur, dhe me një lidhje të thjeshtë nga jasht, pllaka amë e njeh si paisje të konektuar në vehte, dhe e konsideron si të tillë. Kjo gjë mundëson që çdo disku t'i jepet përparsia e komunikmit me CPU, kundrejtë disqeve tjera portative, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
8592220003579
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
8592220003579
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord SATA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE