Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse Akasa, 30 cm

Kodi i produktit:
116761
Dizajnuar për:
Pllakë amë
EAN:
4710614527003
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt vjen në shprehje atëherë kur shtëpizat janë të stërngarkuara me kabllo me lidhje të ndryshme. Kabllo e veçantë lidhëse për 8 ose 2 x 4 pin CPU ka një gjatësi prej 30 cm. Ky produkt është i dizajnuar për përcjellje të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Pllakë amë
EAN:
4710614527003
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,3
Kodi i prodhuesit:
AK-CB8-8-EXT
Lansuar:
19 Tetor 2012
Lidhësit:
EPS 8pin
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
ATX12V 8(4+4)pin (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
ATX12V 8(4+4)pin (femër)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Akasa edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE