Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit për kabllo Akasa, ngjyrë e zezë

Kodi i produktit:
194117
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
4710614525764
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-TK-02
Lansuar:
13 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Komplet praktik për rregullimin e kabllove i dizajnuar për t’iu përshtatur kërkesave tuaja. Iu ofron rregull duke i organizuar dhe mbrojtur kabllot tuaja nga dëmtimet e jashtme. Ju mund ta ripërdorni shiritin Velcro – me sistem hook-and-loop. Produkti është i ndërtuar nga najloni dhe është lehtë i përshtatshëm ndaj madhësive të kabllove tuaja. Në komplet përfshihen 5 shirita për kabllo me madhësi 165 x 16 mm. Shiritat janë në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
4710614525764
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-TK-02
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Shirit për kabllo Akasa edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE