Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord 230V, 0.5m

Kodi i produktit:
247329
Dizajnuar për:
Monitor, PC
EAN:
8592220014322
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.5
Kodi i prodhuesit:
Kpsp05

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC
EAN:
8592220014322
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.5
Kodi i prodhuesit:
Kpsp05
Lansuar:
26. 10. 2018
Lidhësit:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike, lloji E
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE