Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Gembird, 1 m

Kodi i produktit:
152207
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
8716309082105
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo është një ndër modelet më të kërkuara të kabllove. I pajisur me USB të tipit 1.1 ofron maksimumin e transferit të informatave prej 12 Mbit / s dhe është e dizajnuar për pajisjet që nuk kërkojnë shumë energji si për shembull ndonjë maus apo tastierë. Versioni 2.0 i USB ofron shpejtësi gati 40 herë më të lartë dhe kjo prej 480 Mbit / s që e bën të përshtatshme për lidhje të disqeve të jashtëm, kamerave, skanerëve dhe pajisjeve të tjera të ngjajshme. Kablloja lidhëse nga njëra anë ka USB tip A (male) kurse nga ana tjetër një mikro USB. Gjatësia e kabllos është 1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
8716309082105
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CCP-MUSB2-AMBM-1M
Lansuar:
29 Maj 2014
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Gembird edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE