Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord USB AB

Kodi i produktit:
64615
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
8592220004972
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet lidhje USB, sikurse kjo kabllo, janë disa nga pajisjet më të përdorura ditët e sotme. Aplikimi i saj bëhet nga pajisjet kontrolluese përmes një pajisjeje aktive, kablloje ose disku. USB-të e kompjuterëve prezantohen në mënyra të ndryshme, dhe me pajisje të shumëllojshme. Versioni 1.1 i USB-ve ofron transfer maksimal prej 12 MB, dhe është e dizajnuar për pajisje më të vogla si maus ose tastierë. Kjo kabllo lidhëse është e përshtatshme me USB-të standarte 1.1 dhe 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
8592220004972
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
8592220004972
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Mini USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord USB AB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE