Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo reduktuese PremiumCord USB M/F

Kodi i produktit:
192524
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
8592220014049
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky reduktor iu lejon ta lidhni celularin apo tabletin që e mbështet OTG-në, mausin, hard diskun e jashtëm, lexuesit e kartelave. Krejt këto do të funksionojnë njëkohësisht. Lidhësi futet në një karikues me USB apo kompjuter dhe iu mundëson ta forconi furnizimin me rrymë.

Vlerësimet

Perfekt.
Perfekt.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
8592220014049
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
KUR-21
Lansuar:
15 Qershor 2016
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (femër)
Ngjyra:
Zezë
OTG (On-The-Go):
Për lidhës:
Micro USB (mashkull), USB A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo reduktuese PremiumCord USB M/F edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE