Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Digitus Ecoline, e hirtë, 5 m

Kodi i produktit:
195991
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032198758
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse Digitus Ecoline, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 bën pjesë në seritë e reja të kabllove lidhëse me hyrës të ridizajnuar. Kjo kabllo ju ofron lidhjen me cilësinë më të mirë në rrjetin tuaj. Kablloja është fleksibile dhe ka mbështjellëse mbrojtëse që e pengon dëmtimin e kabllos. Kablloja ka dy lidhës RJ45 me një dizajn të ri dhe një fund të sheshtë. Ngjyra e kaltër tregon destinacionin për CAT 5e. Ngjyra e vet kabllos është e hirtë, ndërsa ka gjatësi prej 5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032198758
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
DK-1512-050
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Digitus

Bashkangjitja Kabllo Digitus Ecoline edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE