Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse UTP PC-HUB, e verdhë

Kodi i produktit:
74583
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005825
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo është e projektuar posaçërisht për rrjetet Gigabit dhe mundëson të arrijë dy herë më shumë frekuencë të lartë se sa kategoria 5 / 5e, me të cilën është plotësisht në përputhje. Kabllo ka ngjyrë të verdhë dhe është e bërë nga kompania PremiumCord e cila posedon 2 portet e tipit RJ-45 me 4 linja të telave. Përçuesit janë të punuar 100% nga bakri ( AWG26/7 ) dhe ka gjatësi prej 5 metrave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005825
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
8592220005825
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo lidhëse UTP PC-HUB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE