Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo rrjeti UTP kat.6 PC-HUB - 0.25 metra, e gjelbër

Kodi i produktit:
200182
Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
EAN:
8592220012670
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kategoria 6 e kabllove të rrjetit është e dizajnuar veçanërisht për rrjete të rendit Gb dhe kjo mund të arrijë një frekuencë deri dy herë më të madhe se sa frekuenca e kategorisë 5 / 5e, me të cilën është plotësisht e përshtatshme. Kablloja PremiumCord përfundon me një palë RJ-45 me katër çifte telash. Përçuesit janë 100% bakër (AWG26 / 7). Gjatësia e kabllos është 0.25 m.

Vlerësimet

Shume i mire
E rekomandoj
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
EAN:
8592220012670
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
Sp6utp002G
Lansuar:
6 Tetor 2016
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo rrjeti UTP kat.6 PC-HUB - 0.25 metra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE