Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Solarix Patch, 2 metra, e hirtë

Kodi i produktit:
86251
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kategoria:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja e kualitetit të lartë Solarix Patch UTP i plotëson të gjitha standardet ndërkombëtare për CAT5E. Karakterizohet nga karakteristikat e transferimit të shkëlqyeshëm dhe struktura e vet është dizajnuar për të zënë shumë pak hapësirë. Kablloja është e dizajnuar për PC, ndërsa ka dy konektorë RJ-45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
C5E-111GY-2MB
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Solarix

Bashkangjitja Kabllo Solarix Patch edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE