Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo audio PremiumCord për TV, 2x RCA, 5 m

Kodi i produktit:
112628
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8592220006372
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord është prodhues kualitativ i shumë pajisjeve teknologjike dhe këtu përfshihen edhe kabllot për lidhjen e dy pajisjeve audio. Kablloja në dy skajet mbaron me një palë krika RCA për zë dhe është e përshtatshme për transmetimin e sinjaleve stereo të audios në mes dy pajisjeve me këta lidhës. Lidhësit janë të tipit male (male) dhe të koduar sipas ngjyrës. Kablloja ka ngjyrë të zezë dhe është e gjatë 5 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8592220006372
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
8592220006372
Lansuar:
11 Gusht 2012
Lidhësit:
CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo audio PremiumCord për TV edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE