Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Reduktues i-Tec USB-C Metal HDMI 60Hz

Kodi i produktit:
244768
Dizajnuar për:
Celular, tablet, laptop, TV
EAN:
8595611702600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31METALHDMI60HZ
Lansuar:
18. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zgjateni pamjen e laptopit apo kompjuterit tuaj duke lidhur një projektor apo TV nëpërmjet reduktuesit USB-C ose Thunderbolt 3 i cili e transforomon portin në HDMI me 60 Hz frekuencë. Aksesori mbështet rezolucionin 4K UHD me 4096 x 2160 piksela, është përshtatur për të gjitha pajisjet që mbajnë portin USB-C ose Thunderbolt 3 dhe nuk ka nevojë për softuer shtesë për instalim.

Vlerësimet

Te shpejt si rrufeja :)
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, tablet, laptop, TV
EAN:
8595611702600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31METALHDMI60HZ
Lansuar:
18. 9. 2018
Lidhësit:
HDMI, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
4K
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
I-Tec

Bashkangjitja Reduktues i-Tec USB-C Metal HDMI 60Hz edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE