Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Splitter ATEN, 4x 4K2K (2160p Ultra HD)

Kodi i produktit:
259336
EAN:
4710423779938
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VS-184A
Lansuar:
13. 4. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

115.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

VS184A HDMI Splitter është zgjidhja ideale për cilindo që ka nevojë të shprëndajë një burim video digjital me definicion të lartë në katër ekrane njëkohësisht. Mbështet të gjitha pajisjet e lejuara HDMI si DVD player, kuti satelitore dhe të gjitha ekranet HDMI. HDMI Splitter VS184A është në përputhje me teknologjinë High Bandwidth Digital Content Protection (HDCP), duke e bërë atë një mjet të përshtatshëm për t'u përdorur me të gjitha ekranet HDMI në segmentin e teatrit shtëpiak, ose në mjedise të korporatave, arsimore dhe komerciale. Ofron katër porte (1 x HDMI në 4 x dalje HDMI) dhe rezolucion deri në 4096 x 2160/3840 x 2160 @ 60Hz (4: 2: 0); 4096 x 2160/3840 x 2160 @ 30Hz (4: 4: 4). Pajisja mund të transmetojë të dhëna deri në 15 m largësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710423779938
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VS-184A
Lansuar:
13. 4. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE