Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo YENKEE YCA 222 BSR AUX M/F 2m

Kodi i produktit:
253341
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Altoparlant, Kufje
EAN:
8590669171170
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablli i qëndrueshëm YENKEE YCA 222 BSR AUX është i përshtatshëm si një zgjerim për pajisjen tuaj audio. Ky kabllo është bërë nga materiale të rehatshme dhe garanton jetë të gjatë. Në skajet e saj janë konektorët 3.5 mm jack M dhe 3.5 mm jack F. Ky është i përshtatshëm për të gjithë altoparlantët dhe laptopët me një lidhës stereo 3.5 mm, i cili është projektuar për t'u përshtatur me modelet më të përdorura. I gjatë 2m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, Altoparlant, Kufje
EAN:
8590669171170
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
35046234
Lansuar:
31. 1. 2019
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE