Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues për smartphone dhe tabletë Samsung EP-TA12EWEU, i bardhë

Kodi i produktit:
156243
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806086325929
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EP-TA12EWEUGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung sjell karikuesin portativ nën emërtimin EP-TA12EWEU. Përparësia e këtij karikuesi është gama e gjerë e telefonave dhe tabletëve të Samsung që mund t'i karikojë, ndërsa shumëkush do t'i pëlqejë dimensionet kompakte që mundësojnë për ta bartur me vete. Kapacitet i energjisë që karikuesi ka është 2A. Në pako përfshihet edhe kablloja që përmban lidhësin microUSB. Karikuesi ofron mbrojtje nga mbivoltazhi, nxehja e tepërt dhe mbingarkesa. Ky produkt është në përputhshmëri me telefonat celularë dhe tabletët e Samsung.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806086325929
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EP-TA12EWEUGWW
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE