Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE

Kodi i produktit:
109011
Compact Flash:
EAN:
8595247901385
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CRE-X1
Lansuar:
26 Maj 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lexuesi Axago ALL-IN-ONE është pajisje multifunksionale e jashtme për leximin e kartave e përbërë nga porte të veçanta, të cilat mbështesin leximin e kartave të tipit: CF, SD, MMC, MS, xD, RS-MMC, MS Duo, microSD, SDHC, SDXC. Lexuesi mbështetë sistemet operative Windows 98SE / ME dhe modelet më të vonshëm, Linux OS 2.4.x, ose Mac OS X. Të gjitha funksionet e lexuesit vërehen në dritën e integruar LED e cila funksionon në sistemin (Read / Write), energjia është në formë të një USB-Bus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
8595247901385
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CRE-X1
Lansuar:
26 Maj 2012
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
AXAGON
SD:
Teknologjia:
USB 2.0
XD:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE