Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SSD Transcend JetDrive Lite 130 për Apple, 128GB

Kodi i produktit:
158615
EAN:
7605578289210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
TS128GJDL130
Lansuar:
10 Shtator 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SSD Transcend JetDrive Lite Series janë kartela zgjeruese për MacBook Air 13. Këto kartela vijnë si një zgjidhje e thjeshtë për kapacitet të zgjerimit dhe performancës së lartë. Avantazhi i këtyre kartelave është që nuk kanë pjesë të lëvizshme sepse përmbajnë memorie flash me qeliza shumë-shkallëshe. Ruajtja e dokumenteve dhe transferimi me shpejtësi të lartë i volumeve të mëdha të të dhënave do të jetë shumë më e shpejtë. Po ashtu kartelat JetDrive Lite karakterizohen me një teknologji të veçantë e cila mundëson rezistencë ndaj pluhurit dhe ujit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578289210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
TS128GJDL130
Lansuar:
10 Shtator 2014
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia e hard diskut:
HDD

Bashkangjitja Kartë memorie SSD Transcend JetDrive Lite 130 për Apple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE