Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SSD Transcend JetDrive Lite 130 për Apple, 128GB

Kodi i produktit:
158615
EAN:
7605578289210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
TS128GJDL130
Lansuar:
10 Shtator 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
78.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SSD Transcend JetDrive Lite Series janë kartela zgjeruese për MacBook Air 13. Këto kartela vijnë si një zgjidhje e thjeshtë për kapacitet të zgjerimit dhe performancës së lartë. Avantazhi i këtyre kartelave është që nuk kanë pjesë të lëvizshme sepse përmbajnë memorie flash me qeliza shumë-shkallëshe. Ruajtja e dokumenteve dhe transferimi me shpejtësi të lartë i volumeve të mëdha të të dhënave do të jetë shumë më e shpejtë. Po ashtu kartelat JetDrive Lite karakterizohen me një teknologji të veçantë e cila mundëson rezistencë ndaj pluhurit dhe ujit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578289210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
TS128GJDL130
Lansuar:
10 Shtator 2014
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia e hard diskut:
HDD

Bashkangjitja Kartë memorie SSD Transcend JetDrive Lite 130 për Apple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE