Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Transcend JetDrive Lite 130 për Apple MacBook Air 13'', 256 GB

Kodi i produktit:
183554
EAN:
760557832584
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
TS256GJDL130
Lansuar:
9 Janar 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

121.50 
Ju kurseni : 62.00   (51%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
51% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SSD Hard Disk-u i brendshëm Apple Transcend JetDrive për pajisjen MacBook Air 13 " me dimensione 13 '' funksionon duke ju falënderuar gjeneratës së lidhësve të brendshëm të teknologjisë së flash memorieve (MLC) NAND. Ky disk ofrohet në kapacitetet 256GB. Disku SSD ofron shpejtësi të leximit 95 Mb për sekondë dhe shpejtësi të shkrimit me 60 Mb për sekondë. Disku po ashtu ka të inkorporuar sistemin mbrojtës kundër dridhjeve të njohur si COB. Disku është i dizajnuar që të punojë në sistemin 24 x 7 x 365 ditë, si dhe është produkt i prodhuar veçanërisht për pajisjen MacBook Air 13'' të viteve 2010 dhe 2014.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557832584
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
TS256GJDL130
Lansuar:
9 Janar 2016
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia e hard diskut:
HDD

Bashkangjitja SSD Transcend JetDrive Lite 130 për Apple MacBook Air 13'' edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE