Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie ADATA SDHC, 16GB

Kodi i produktit:
125161
EAN:
4713435796696
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
ASDH16GUICL10-R
Lansuar:
20 Mars 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 
Ju kurseni : 6.00   (44%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
44% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga A-Data njihen për performancën e shkëlqyeshme dhe çmimin e volitshëm. Me zhvillimin e shpejtë të celularëve dhe tabletëve, e gjithashtu edhe kërkesën e klientëve për performancë më të lartë gjatë punëve me audio dhe video, nevoja për karta të kapacitetit më të madh gjithmonë është e pranishme. Prandaj, për këtë arsye vjen kjo kartë e memories e cila ka një kapacitet tejet të lartë, e që është e përshtatshëme për celularë, tablet, dhe fotoaparate.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435796696
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
ASDH16GUICL10-R
Lansuar:
20 Mars 2013
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie ADATA SDHC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE