Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk SDXC Ultra 128GB 80MB/s Klasa 10

Kodi i produktit:
182736
EAN:
619659136512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-128G-GN6IN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 
Ju kurseni : 2.75   (10%)
24.75 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.06 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga kompania SanDisk janë të përshtatshme për përdorim profesional dhe të zakonshëm. Avantazh i kësaj karte është shpejtësia e leximi prej 80 Mb / s. Është e përshtatshme edhe për incizimin e videove Full HD. Karta është rezistente ndaj goditjeve, temperaturave të larta dhe të ulëta, si dhe kundër ujit. Ka kapacitet prej 128GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659136512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-128G-GN6IN
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i origjinës:
Tunisia

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk SDXC Ultra 128GB 80MB/s Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE