Kufje Sony MDR-Fontopia E9LP, ngjyrë e zezë

11.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96€ në muaj  

89653
5 artikuj
+

Kufjet Sony MDR-Fontopia E9LP me ngjyrë të zezë janë kufje të vogla dhe kompakte, të cilat ofrojnë fleksibilitet të lartë.

Këto kufje ofrojnë riprodhim të zërit me kualitet të lartë, por në të njëjtën kohë edhe kursejnë hapësirë.

Këto karakteristika i bëjnë kufjet MDR-Fontopia E9LP të përshtatshme edhe për Walkman, iPod ose MP3.

Kufjet kanë edhe një altoparlant me 13.5 mm dhe një gamë të frekuencës prej 18 HZ deri në 22 kHZ.

Kufjet kanë peshë të vogël dhe kabllo prej 1.2 m, e cila është shumë e qëndrueshme dhe ka peshë të lehtë.

Detajet teknike

EAN:
4905524727685
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi:
MDRE9LPB.AE
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Pesha [g]:
6
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
18
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Shumë i kënaqur me produktin, e kam pranuar brenda afatit kohor sipas porositjes. Shumë i kënaqur me stafin e gjirafës, suksese më tutje!
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera