Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon CONNECT IT YouMic

Kodi i produktit:
251896
EAN:
8595610622855
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
CMI-8001-BK
Lansuar:
8. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mikrofon USB me cilësi të lartë me mbajtës mini tripod dhe filtër POP. Mikrofoni është një ndihmë ideale jo vetëm për regjistrimin e zërit ose të tingujve, por edhe për të biseduar, duke luajtur, kënduar, për karaoke ose regjistrimin video të YouTube - është i lehtë për t'u përdorur për përdorim të pakufizuar. Ky është një mikrofon me zë përgjigjje zëri të pastër që mbështetet nga një filtër mbrojtës të lëvizshëm POP me diametër 100 mm, i cili lejon mikrofonin të zvogëlojë të gjitha elementet shqetësuese përreth, kështu që vetëm zëri juaj transmetohet pa zhurmë nga ambienti i jashtëm. Filtri gjithashtu shërben si një mbrojtje kundër ndryshimeve në presionin e zërit dhe mbron mikrofonin nga pështyma dhe lagështia nga fryma, gjë që rrit jetëgjatësinë e mikrofonit. Gjatësia e kabllos së mikrofonit është 2.5 m dhe ka lidhës USB të praruar në ar. Dimensionet e mikrofonit janë: 150 x 50 x 40 mm, pesha e tij është 215 g, ndërsa dimensionet e mini tripodit janë: 150 x 180 x 180 mm. Mikrofoni ka gamë të frekuencave prej 50 Hz - 16 kHz, ndjeshmëri prej -38 dB +/- 3 dB, dhe impedancë prej 2200 Ohms.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610622855
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
CMI-8001-BK
Lansuar:
8. 1. 2019
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-38
Pesha [g]:
215
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE