Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Beyerdynamic DT 990 Edition (250), hirta

Kodi i produktit:
257591
EAN:
4010118481802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3+
Impedancë [Ohm]:
250
Kodi:
BD 481807

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
204.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të hapura rrethore të përshtatshme për të dëgjuar në shtëpi sidomos për këto zhanre muzikore Rock, Pop. Karakteristikat kryesore të kufjeve janë lartësia dalluese e tingujve, bas të fortë dhe riprodhim të shkëlqyer rrethues. Dizajni i hapur i kufjeve është i përshtatshëm për tinguj dallues rrethues. Kufjet japin rehati optimale, madje edhe gjatë dëgjimit afatgjatë. Përmbajnë një jack 3.5 mm dhe përshtatës 6.35 mm. Kanë përgjigje të frekuencës prej 5 - 35,000 Hz, ndjeshmëri 96 dB dhe rezistencë 250 Ohm. Kufjet janë prodhim gjerman, kanë peshë pa kabllo 290 g, si dhe përfshijnë një mbajtës praktik për gjatë udhëtimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4010118481802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3+
Impedancë [Ohm]:
250
Kodi:
BD 481807
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Hifi, kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
96
Prodhuesi:
Beyerdynamic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
35
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Europe.beyerdynamic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE