Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Genius HS-05A

Kodi i produktit:
55639
EAN:
4710268812227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710011100
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Genius HS-05A të cilat kanë një mikrofon të integruar, janë të përshtatshme për përdorim në komunikime përmes internetit, konferenca dhe regjistrime të zërit. Përpos kësaj, këto kufje janë të përshtatshme edhe për dëgjimin e muzikës. Kufjet kanë jastëkë për vesh, që mundësojnë një rehati të lartë edhe nëse ato përdoren për një kohë të gjatë. Në kabllon prej afro 2 m është i vendosur edhe kontrolleri i volumit të zërit. Kjo kabllo ka një lidhëse me trashësi prej 3.5 mm, gjë që i bën ato të përshtatshme për tu përdorur me një numër të madh të pajisjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268812227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710011100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Genius HS-05A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE