Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje me mikrofon Kingston HyperX Cloud II, USB, të kuqe

Kodi i produktit:
167227
EAN:
740617235692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCP-RD
Lansuar:
17 Shkurt 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni cilësi të zërit akoma më të mirë me kufjet Kingston HyperX Cloud II. Të dizajnuara me peshë të lehtë ju as që do ta vëreni se i keni ngjitur. HyperX Cloud II janë të pajisura me një konvertues dinamik të zërit, shumë të madh, 53 mm, i cili do iu ofroj zë të kristaltë. Këto kufje i reduktojnë zhurmat e jashtme në masë të madhe falë dizajnin të tij të mbyllur dhe kualitetit të lartë të jastëkëve. Kjo cilësi e zërit arrihet duke iu falënderuar intervalit të frekuencave 15 deri në 25 000 Hz dhe impedancës prej 60 om. Komunikimi online mund të bëhet me mikrofonin i cili ka ndjeshmëri të lartë. Kufjet kanë një port USB për lidhjen e kartelave të jashtme të zërit.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617235692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCP-RD
Lansuar:
17 Shkurt 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
Kingston
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE