Mauspad SteelSeries QcK Prism Cloth M

Kodi i produktit:
249092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi:
63825
Lansuar:
10. 11. 2018
Lartësia [mm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi:
63825
Lansuar:
10. 11. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE