Maus Evolveo WM430, i zi

Kodi i produktit:
251389
EAN:
8594161338949
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WM430
Lansuar:
21. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161338949
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WM430
Lansuar:
21. 12. 2018
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
Integruar
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Numri i butonëve:
7+
Prodhuesi:
Evolveo
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE