Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Razer DeathAdder Essential (2021), i zi

Kodi i produktit:
329089
Besueshmëria:
100 %
Ndjeshmëria maksimale DPI:
6400
Určení:
Lojë
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Trashësia mm:
127

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 5.00   (13%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi i lojërave Razer DeathAdder Essential është krijuar për dorën e djathtë. Ka një sensor me një ndjeshmëri deri në 6400 DPI. Sensori trajton nxitimin deri në 30 G, shpejtësinë 220 inç në sekondë dhe koha e përgjigjes është 1000Hz / 1ms. Ka gjithsej 5 butona të programueshëm. Mausi është i lidhur me kabllo, i krijuar për USB dhe lidhësi i tij është i veshur me ar.

Vlerësimet

Wow! Nice!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
EAN:
8886419333265
Ergonomie:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2.1
Gjerësia mm:
61.7
Hmotnost g:
96
Kategoria e peshës:
Strední (90-130g)
Koha e reagimit ms:
1
Lartësia mm:
42.7
Lidhësit:
Wireless
Lloji i tastierës:
Razer Switches
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale DPI:
6400
Ngjyrë e pasme:
Zelené
Numri i butonëve:
5
Prodhuesi:
Razer
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
127
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Určení:
Lojë
Vnabídce od:
5. 10. 2021
Vendi i origjinës:
Singapore

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE