Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Razer DeathAdder V2, i zi

Kodi i produktit:
278827
EAN:
8886419332855
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e reagimit ms:
1
Konektori:
USB
Lloji i senzorit:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus ka senzor optik me ndjeshmëri 20,000 dpi dhe është i dizajnuar në mënyrë egonomike për persona djathtakë. Përfshin tetë butona të programueshëm dhe kabllo me gjatësi 2.1 metër që ka konektor USB. Dizajni i tij kompletohet nga logo Razer dhe ndriçimi RGB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419332855
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e reagimit ms:
1
Konektori:
USB
Lloji i senzorit:
Optik
Numri i tasteve:
8
Për lojëra:
Pesha:
E lehtë (deri në 89g)
Prodhuesi:
Razer

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE