Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus SteelSeries Rival 600, i zi

Kodi i produktit:
727147steel
EAN:
5707119032568
Lojë:
Trashësia [mm]:
131
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi SteelSeries Rival 600 sjell sistemin më të avancuar të senzorëve, TrueMove3. Ky senzor e kombinon monitorimin e lëvizjeve 1:1 me detektorin e pozicionit për t'ju sjellur shkallë të paprecedent të precizitetit dhe qëndrueshmërisë tamam në dorën tuaj.

Rezolucion me shkallë 1:1

TrueMove3 është senzor optik me rezolucion 12,000 CPI, 320 IPS i dizajnuar nga PixArt. TrueMove3 mund të ndjek lëvizjet e mausit në shkallën 1:1. Lëvizja e mausit në pad në një distancë të caktuar projektohet si lëvizjet e njëjtë në ekran.

I balancuar përsosshmërisht

Mausi përdor sistem të ri të qendërzimit që përfshin aftësinë për të rregulluar peshën e tij. Kjo ju mundëson të keni disa mundësi për të edituar periferinë varësisht prej lojës dhe stilit tuaj.

Kontroll dhe kapje e sigurt

Pjesët anësore të Rival 600 janë të krijuara nga silikoni gjë që e bënë mausin të lehtë në kapje. Falë kësaj, aksesori i përmbush kërkesat edhe më specifike të gamerave. Procesori ARM 32-bit iu mundëson të transferoni kërkesat e juaja me shpejtësi në kompjuterin tuaj, duke iu mundësuar të modifikoni dritat e mausit dhe të programoni 8 butonat e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119032568
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
69
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi:
62446
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
19. 1. 2018
Lartësia [mm]:
43
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Pesha [g]:
96
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
131
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE