Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rival 650 Wireless

Kodi i produktit:
404223steel
EAN:
5707119032599
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Trashësia [mm]:
131
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

137.50 
Ju kurseni : 11.00   (8%)
126.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi SteelSeries Rival 650 sjell sistemin më të avancuar të senzorëve, TrueMove3. Ky senzor e kombinon monitorimin e lëvizjeve 1:1 me detektorin e pozicionit për t'ju sjellur shkallë të paprecedent të precizitetit dhe qëndrueshmërisë tamam në dorën tuaj. Rezolucion me shkallë 1:1 TrueMove3 është senzor optik me rezolucion 12,000 CPI, i cili mund të ndjek lëvizjet e mausit në shkallën 1:1. Lëvizja e mausit në pad në një distancë të caktuar projektohet si lëvizjet e njëjtë në ekran. I balancuar përsosshmërisht Mausi përdor sistem të ri të qendërzimit që përfshin aftësinë për të rregulluar peshën e tij. Kjo ju mundëson të keni disa mundësi për të edituar periferinë varësisht prej lojës dhe stilit tuaj. Kontroll dhe kapje e sigurt Pjesët anësore të Rival 650 janë të krijuara nga silikoni gjë që e bënë mausin të lehtë në kapje. Falë kësaj, aksesori i përmbush kërkesat edhe më specifike të gamerave. Procesori ARM 32-bit iu mundëson të transferoni kërkesat e juaja me shpejtësi në kompjuterin tuaj, duke iu mundësuar të modifikoni dritat e mausit dhe të programoni butonat e saj. Mbushje e shpejtë dhe operim afatgjatë Rival 650 Wireles mbushet përmes portit USB dhe nuk do të keni nevoj më që të ndërroni apo rimbushni bateritë. Me një mbushje prej 15 miuntave, ju mund të luani deri në 10 orë. E nëse e rimbushni në tërësi, ju mund ta përdorni atë për 24 orë të plota.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119032599
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
69
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi:
62456
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
5. 10. 2018
Lartësia [mm]:
43
Lloji i baterisë:
Integruar
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
96
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
131
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE