Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus pad Cougar Arena Black, XL

Kodi i produktit:
214846
EAN:
4715302448806
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
800
Kodi i prodhuesit:
3PAREHBBRB5.0001
Lartësia [mm]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus pad Cougar Arena Black, XL, me sipërfaqe të pëlhurës të lëmuar. Ka bazë të gomës kundër rrëshqitjes, e dizajnuar për mausa lazer dhe optik, rezistente ndaj ujit, dimensionet janë 800 x 300 x 5 mm dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4715302448806
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
800
Kodi i prodhuesit:
3PAREHBBRB5.0001
Lartësia [mm]:
5
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Cougar
Trashësia [mm]:
300

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE