Mauspad CONNECT IT EVOGEAR

Kodi i produktit:
243136
EAN:
8595610621674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
CMP-1150-SM
Lansuar:
23. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT EVOGEAR është mauspad që nxjerr performancën maksimale nga mausi i juaj duke ju mundësuar të transferoni edhe lëvizjet më të vogla në ekran. Mauspadi do të bëhet shoqëruesi i juaj ideal për luajtjen e videolojërave apo për të shtuar efiçiencën në punë. Produkti vjen me madhësi prej 320 x 245 x 3 mm, është i krijuar nga goma në pjesën e poshtme që parandalon rrëshqitjen dhe tekstili në pjesën e lartë që është super preciz si dhe vjen me ngjyrë të zezë të zbukuruar me logon e kompanisë "Connect IT Evogear".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610621674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
CMP-1150-SM
Lansuar:
23. 8. 2018
Lartësia [mm]:
3+
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Connect IT
Trashësia [mm]:
245
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Mauspad CONNECT IT EVOGEAR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE