Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Corsair Gaming MM100, Medium, i zi

Kodi i produktit:
239377
EAN:
843591021159
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CH-9100020-EU
Lansuar:
4. 7. 2018
Materiali:
Tekstil

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad Corsair Gaming MM100 Mauspadi Corsair Gaming MM100 është i optimizuar për të gjitha ndjeshmëritë e miut dhe siguron komoditet të përsosur, punë të saktë dhe të shpejtë. Ndriçimi i personalizuar do të habisë çdo lojtar dhe do të përmirësojë përvojën e lojës. Avantazhet e ketij mausipadi : fokus preciz dhe shenja te përsosura te miut, ndriçim i rregullueshëm, sipërfaqja mjaft e madhe 320mm x 270mm siguron miun me një vend të sigurtë dhe përshtatet fort pa marrë parasysh lëvizjet e tij. Sipërfaqja e saj e strukturuar siguron miun me fokus të saktë, rrëshqitje të shkëlqyeshme dhe punë të shpejtë. Dimensionet: Lartësia: 3 mm Gjerësia: 322 mm Thellësia: 270 mm Ngjyra: Zezë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591021159
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CH-9100020-EU
Lansuar:
4. 7. 2018
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Mauspad Corsair Gaming MM100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE