Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius DX-110, i kuq

Kodi i produktit:
183750
EAN:
4710268251507
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
60
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli i ri i mausit Genius DX-110 vjen me një dizajn të thjeshtë. Ka pamje elegante dhe ofron saktësi të madhe në performim. Ky maus optik përmban një lidhës USB dhe senzor me 1000 dpi. I pajisur me tre butona (i majtë, i djathtë dhe rrota rrotulluese). Gjatësia e kabllos së mausit është 1.5 metra. Mausi ka formë ergonomike të përshtatshme për përdorim nga të gjithë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251507
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
37
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31010116111
Lansuar:
12 Janar 2016
Lartësia [mm]:
105
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
Genius
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
60
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius DX-110 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE