Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech M100, i bardhë

Kodi i produktit:
72955
EAN:
5099206019157
Lidhësit:
USB
Trashësia [mm]:
38
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi optik Logitech M100 me kualitet të lartë është dizajnuar për përdorim të përditshëm. Ai ka dy butona dhe një rrotë në mes, kurse rezolucioni i sensorit arrin në 1000dpi. Mausi ka dizajn simetrik i cili ia shton elegancën dhe mundëson përdorimin e tij në sektorin e biznesit. Ai është i përshtatshëm për përdorim me Windows XP, Vista dhe 7, Linux dhe Mac OS X 10.3.9. Ky maus përdor interface USB, i cili mundëson instalimin e tij të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206019157
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
62
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
910-001605
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
113
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
90
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
38
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech M100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE