Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Wacom Intuos Pro Paper L, i zi

Kodi i produktit:
206160
EAN:
4949268620079
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
311 x 216
Kodi i prodhuesit:
PTH-860P
Lansuar:
26 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

633.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shprehni kreativitetin tuaj me Tabletin Wacom Intuos Pro L. Pavarësisht a jeni fillestar apo profesionist në këtë fushë është ideal për fillestarët, është univerzal dhe shumë lehtë mund të vizatoni dhe të skiconi. Wacom Intuos Pro ofron kombinimin e mahnitshëm të dizajnit unik dhe teknologjisë multi-touch të lapsave. Arti i Avansuar mundëson dizajnimin dhe pikturimin, ndërsa me versionin Photo, mund lehtë ti redaktoni fotografitë tuaja. Vjen i kompletuar me shumë vegla vizatimi që janë të nevojshme për punën tuaj. Thjeshtë lidheni me një kabllo USB në kompjuterin tuaj, instaloni driver-in dhe shkarkoni aplikacionin e duhur. Përdorni shtypjen prej 8192 të lapsit dhe vizoren për vija perfekte me lapsa dhe vegla të tjera. Lapsi mund të eliminojë gabimet e mundëshme në 10 mënyra – 6 standarde and 4 të tjera.Ky tablet ofron hapsirë aktive të punës me madhësi 311 x 216 mm dhe mbanë cfarëdo presioni nga lapsat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4949268620079
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
311 x 216
Kodi i prodhuesit:
PTH-860P
Lansuar:
26 Janar 2017
Niveli i presionit:
8192
Pesha [g]:
1 300
Prodhuesi:
Wacom
Rezolucioni [DPI]:
5 080
Sistemet e mbështetura operative:
MacOS, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com
Wireless:

Bashkangjitja Tablet Wacom Intuos Pro Paper L edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE