Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Wacom Intuos S, Bluetooth, i zi

Kodi i produktit:
231804
EAN:
4949268621359
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
152 x 95
Kodi i prodhuesit:
CTL-4100WLK
Lansuar:
3. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shpreheni artin në mënyrën tuaj në një nga tabletat grafike Wacom Intuos. Duke qenë një fillestar ose një profesionist, Intuos gjithmonë ofron gjithçka që ju nevojitet. Edhe pse jeni mësuar të vizatoni në letër, Intuos është e thjeshtë dhe e natyrshme. Secili prej produkteve të Intuos, përmban softuer, shërbime dhe udhëzime online të shkarkueshme. Intuos: Modeli i ri i Intuos është i hollë dhe i lehtë, duke mbajtur të njëjtën zonë aktive si modelet e mëparshme. Sipërfaqja e saj është e përshtatshme për vizatim më të rehatshëm, ka një rrip të integruar dhe gjithashtu një stilolaps. Në këtë tablet ekzistojnë katër butona ExpressKeys që ju mund të konfiguroni për nevojat e aplikacioneve tuaja të preferuara. Nuk mbështet kontrollin me prekje, kështu që mund ta kontrollosh tabletën vetëm me stilolaps. Intuos: Pas regjistrimit në Intuos, ju mund të zgjidhni nga disa prej mjeteve të ofruara për ju, të cilat ju ofrojnë pikërisht atë që ju nevojitet për të krijuar një vepër arti të re. Ju mund të demonstroni lehtësisht aftësitë tuaja kreative dhe të krijoni një numër projektesh. Me Intuos S ju mund të zgjidhni një nga dy aplikacionet e mëposhtme - Corel Painter Essentials 6 për ilustrim ose Corel Aftershot 3 për redaktimin e fotografive, dhe Celsys Clip Studio Paint Pro për krijimin e komikëve. Përdor USB dhe lidhjen me valë Bluetooth. Tableti gjithashtu përfshin një bateri të integruar me kapacitet prej 1265 mAh (4.68Wh), min, zgjatë deri 15 orë dhe koha e ngarkimit është 3.5 orë. Dimensionet e tabletit janë 200 x 160 x 8.8 mm (5.3 mm e lartë në pjesën e përparme).

Vlerësimet

Produkt fenomenal.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4949268621359
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
152 x 95
Kodi i prodhuesit:
CTL-4100WLK
Lansuar:
3. 3. 2018
Niveli i presionit:
4096
Pesha [g]:
230
Prodhuesi:
Wacom
Rezolucioni [DPI]:
2540
Saktësia [mm]:
0,25
Sistemet e mbështetura operative:
Mac OS-X 10.11, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Teknologjia:
Bluetooth, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE