Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pa kabllo Genius NX-7000, i zi

Kodi i produktit:
176609
EAN:
4710268250074
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030109100

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni adhurues i përdorimit të pajisjeve pa kabllo, atëherë pa dyshim se ky maus është i duhuri për ju. Mausi optik është i pajisur me një sensor Blue-Eye, i cili ka rezolucion 1200 dpi ndërsa konsumon shumë pak energji. Mausi ka një set butonash klasik, të majtin dhe të djathtin, ndërsa kompletohet nga rrota e mausit. Dimensionet e tij janë 99 x 59 x 39.3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250074
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030109100
Lansuar:
13 Gusht 2015
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
56
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus pa kabllo Genius NX-7000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE