Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Canon AS-8

Kodi i produktit:
100572
Bateri:
LR1130
EAN:
4960999673615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4598B001
Lansuar:
3 Dhjetor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Canon AS-8 janë kalkulator elementar me ekran 8 shifror dhe funksione standarde për llogaritje. Garanton për një operim të thjesht dhe të saktë që me lehtësi mund të bëj edhe llogaritjen e përqindjeve. Ky kalkulator është i pajisur me një mbështjellës që mund të rrotullohet për 360°.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
LR1130
EAN:
4960999673615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4598B001
Lansuar:
3 Dhjetor 2011
Ngjyra:
Hirtë e errët
Numri i shifrave të shfaqura:
8
Pesha:
41
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit:
35.21 x 11.44
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
N
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE