Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 85 CE X

Kodi i produktit:
214472
EAN:
4549526602023
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4549526602023
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatorët janë bërë pjesë e nevojshme e jetës së përditshme si për nxënësit e shkollave ashtu edhe për kontabilistët. Për të kryer llogaritje të ndryshme ose funksione të caktuara matematikore nevojiten kalkulatorët e cilësisë së lartë dhe Casio është një ndër prodhuesit që ofron cilësi të tilla që nga viti 1957. Modeli Casio FX 85 CE X është një kalkulator me një ekran me rezolucion të lartë 192 × 63 piksela dhe funksionin QR-Code. Përveç kësaj, seria e re e ClassWiz përmban një procesor të shpejtë dhe memorie të dyfishtë. Në total, ai ka 379 funksione, menu ikonash, 47 konstante shkencore, 38 tranzicione metrike, përgjigje të shumëfishta, 9 memorie të ndryshueshme dhe shumë karakteristika të tjera. Casio FX 85 CE X përdor energjinë diellore + baterinë (1xLR44). Dimensionet e saj janë 77 x 166 x 11 mm dhe peshon 90 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549526602023
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4549526602023
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
77 x 165,5 x 11,1
Pesha:
90
Prodhuesi:
Casio
Rezolucioni i ekranit:
63 x 192
Slot për bateri:
LR44
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE