Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 991 EX

Kodi i produktit:
177252
Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4971850094746
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850094746
Lansuar:
25 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatorët janë bërë pjesë e rëndësishme e nxënësve të shkollave fillore, nxënësit e shkollave të mesme, universiteteve, kontabilistëve dhe statisticienëve. Model Casio FX 991 EX është një kalkulator për shkolla me një ekran të thjeshtë dhe ka 552 funksione matematikore, përveç llogaritjes standarde duke përdorur plus, minus. Model Casio FX 991 EX ofron dy zgjidhje për furnizim me energji, me anë të baterive të thjeshta dhe baterive solare. Kalkulatori ka dimensione prej 77 x 165.5 x 11.1 mm dhe peshon 90 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4971850094746
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850094746
Lansuar:
25 Gusht 2015
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
77 x 165,5 x 11,1
Prodhuesi:
Casio
Rezolucioni i ekranit:
63 x 192
Slot për bateri:
LR44, Solar
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE