Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kalkulator Casio MJ 120 D PLUS

Kodi i produktit:
259716
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850032755
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Casio MJ 120 D PLUS nuk do t’ju zhgënjejë kurrë, falë fuqisë së dyfishtë (baterisë dhe asaj solare). Përmban 12 shifra dhe për t’ua lehtësuar punën edhe më shumë, mbështet verifikimin e kalkulimeve me asistencë të zërit. Përmban të gjitha funksionet e nevojshme që mund t’ju nevojiten. Ka përmasa 286 x 126.5 x 148mm, peshë 140 g dhe për funksionim i nevojitet një bateri LR44.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850032755
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
12,65 x 14,8 x 2,86
Pesha [g]:
140
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR44
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE