Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio SL 1000 SC GD, i artë

Kodi i produktit:
259833
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SL 1000 SC GD
Lansuar:
24. 4. 2019
Ngjyra:
E artë
Numri i shifrave të shfaqura:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori është një ndihmës i fuqishëm për të gjithë ata që ngecin në llogaritje. Nëse shkoni në shkollë, jeni një kontabilist, ose po numëroni shpenzimet e shtëpisë në shtëpi, sigurisht që do të vlerësoni ndihmën e kalkulatorit. Ky kalkulator përmban një ekran LCD 10-shifror që është i lehtë për t'u lexuar. Butonat e mëdha dhe një tastierë e gjërë ndihmojnë që të prekni shpejt numrat pa gabime në shtypje. Përparësia e tij është butoni i korrigjimit, i cili në rast se keni shtypur ndonjë buton gabimisht, ju ndihmon ta korrigjoni gabimin në mënyrë që të mos e përsërisni llogaritjen nga fillimi. Kalkulatori Casio SL 1000 furnizohet me energji duke përdorur baterinë LR1130 ose rrezet e diellit. Gjithashtu vjen me një mbështjellës të butë praktik. Dimensionet e tij janë: 71 x 120 x 9 mm ndërsa pesha: 55 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SL 1000 SC GD
Lansuar:
24. 4. 2019
Ngjyra:
E artë
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
71 x 120 x 9
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE